Advokátska kancelária Majerník & Miháliková bola založená v roku 2011 a je spojením lokálnej aj medzinárodnej praxe. Právne služby poskytujeme pre slovenských aj zahraničných klientov.

Naša dlhoročná prax nám umožňuje zohľadniť rôzne aspekty obchodných transakcií; pri poskytovaní poradenstva sa snažíme rozumieť nielen právnym otázkam, ale hlavne obchodným potrebám klientov.

Sme presvedčení, že kľúčom k nášmu úspechu a napredovaniu je náš tím; preto podporujeme jeho ďalšie vzdelávanie a všestranný rozvoj.

Tím [Majerník & Miháliková] sa dostáva do povedomia stále výraznejšie vďaka svojej aktívnej angažovanosti v slovenskej start – up komunite a čoraz častejšej práci s investormi rizikového kapitálu. Taktiež poskytuje poradenstvo technologickým podnikateľom ohľadom ich firemnej štruktúry, transakcií a investícií. Okrem expertízy v technologickom sektore je tím [Majerník & Miháliková] aktívny aj v odvetviach energetiky a ťažiarskeho priemyslu.

Klienti chvália reakcie-schopnosť tímu: “Všetci sme boli ohromení rýchlosťou, s akou firma zareagovala, a taktiež aj agilnosťou, ktorú preukázali pri riešení problémov.”

“Tím výborne zmanažoval obchodné aspekty rokovania pri vytváraní zložitých právnych štruktúr, vrátane daňových aspektov. Boli sme veľmi spokojní.”

Chambers EUROPE 2018